Гірська громада на 9 місці

07.02.2022

За підсумками 2021 року Гірська громада посіла 9 сходинку у рейтингу Фонду „Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу“ серед 68 громад Київщини.
Оцінювали громади Київської області з чисельністю населення до 150 тисяч, за критеріями інституційної спроможності та сталого розвитку громад. Серед основних критеріїв: політична активність голови громади в сфері сталого розвитку, активність громади протягом сталого часу (понад 5 років), власний річний рівень доходів громади і загальний річний рівень доходів громади, співпраця з бізнесом та громадянським суспільством, наявність проєктів соціальної дії, наявність сайту та інформації про діяльність сільскої ради у відкритих джерелах та інше.