collagedity_e8f0b

Гірська громада буде зі своїм закладом позашкілля

22.02.2021

«Гірський комунальний заклад позашкільної освіти «СТАРТ New-G» вже зовсім скоро розпочне свою діяльність в усіх школах Гірської громади.

На сесії Гірської сільської ради 18 лютого депутати затвердили Програму культури та мистецтва на території Гірської сільської ради, Програму забезпечення соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування, а також  комплексну Програми розвитку системи освіти на території Гірської сільської ради на 2021-2025 роки.

Одним із важливих питань для всієї нашої громади стало створення закладу позашкілля «Гірський комунальний заклад позашкільної освіти «СТАРТ New-G», який розпочне свою діяльність вже із березня 2021 р.

Головною метою та завданням діяльності закладу є забезпечення реалізації права дітей на здобуття позашкільної освіти, забезпечення їхніх потреб у творчій самореалізації та інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, а також вільний розвиток особистості, пошук, розвиток та підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей громади та багато іншого.

Відтак, планується діяльність 12 гуртків позашкілля на базі шкіл Гірської громади за напрямками: науково-технічний, художньо-естетичний, військово-патріотичний, дослідницько-експериментальний та спортивний.