Гірська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала дизельний генератор від благодійного фонду «Милосердя та Здоров’я»

29.03.2023

Генератор забезпечить безперебійну роботу медичного закладу на час відсутності електроенергії.
Фонд допомагає військовим частинам, військовим госпіталям, медичним закладам та населенню. Спільними зусиллями з європейським партнером BeForUa фонд забезпечує медичні заклади та військові частини у багатьох областях медикаментами першої необхідності, перев’язувальними матеріалами, тактичними засобами, а для транспортування хворих та поранених медико-реанімаційне обладнання: медичні ноші, приймальні пристрої для нош, вакуумні матраци, обладнання для серцево-легеневої реанімації, автомобілі – рефрижератори. Команда фонду доставила понад 300 тонн гуманітарної допомоги у 20 областей України.
Щиро дякуємо фонду «Милосердя та Здоров’я» та благодійній організації BeForUa за розуміння, підтримку і допомогу Гірській громаді у такий складний для України час!