Герої не вмирають. В останній шлях провели Героя України Андрія Верхогляда

05.07.2022

Роман Дмитрів на сторінці у фейсбук:
Сьогодні в останній шлях провели Героя України, Андрія Верхогляда.
Я його знав як «Лівшу»: молодого, веселого, енергійного, виваженого. Гідний представник української нації, він вже у 26 років керував батальйоном.
Гірська громада з Андрієм познайомилась 25 лютого. З того часу ми були у нього в бригаді щодня, були свідками його професійної роботи, допомагали усім необхідним, щоб воїнам було легше боронити нашу країну. Саме завдяки професіоналізму воїнів 72 бригади, Бориспільщина не була окупована. Ми будемо пам’ятати це завжди.
Я знаю як загинув Лівша, які зусилля були докладені, щоб забрати нашого Героя з поля бою. Пам’ятаючи це, ми повинні зробити усе можливе, щоб кожна втрата ГЕРОЯ УКРАЇНИ не була марною.
Серце розривається від пекельного болю. Андрій віддав життя за нас із вами. Україна, наша воля та незалежність для нього були понад усе. Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам з 72 бригади. Розділяю з вами горе непоправної втрати. Схиляю голову у скорботі.
Царство Небесне. Світла пам’ять.