Skip to content
DSC_7296

Футбольна гра ФК Гора – «Ніка» (Головурів)

19.09.2021

Сьогодні відбувся черговий матч другого кола чемпіонату з футболу на першість району. ФК Гора грали з командою міцних горішків «Ніка» з Головурова. Боротьба обидва тайми точилася біля воріт суперника, примушуючи вболівальників затамовувати подих від небезпечних і вражаючих моментів. Незважаючи на дощ, шквал емоцій у гравців і глядачів зробив погоду на полі дуже спекотною. Футбольна гра ФК Гора – «Ніка» (Головурів)Футболісти нашої збірної впевнено і рішуче раз-за-разом забивали м’яч у ворота «Ніки». Після першого тайму рахунок був 4:1 на користь Гори. Треба відзначити, що команда з Головурова показала спритність і майстерність під час гри, не полишаючи надії перемогти до останньої хвилини.  Команда ФК Гора на чолі з Олександром Михайленком, виявилась сильнішою і в черговий раз святкує перемогу. 7:1 – такий результат цього неймовірно напруженого матчу.