ФК “Гора” посів ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Пристоличної громади з мініфутболу

29.03.2023

У Великій Олександрівці відбувся заключний 4 тур відкритого чемпіонату Пристоличної громади з мініфутболу, організатором якого було управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради.

Гірську громаду представляв ФК “Гора”. Наші хлопці гідно змагалися і посіли на чемпіонаті ІІІ місце. Поступилися ФК «Алекса» (ІІ місце) та ФК «Кубік» (І місце).

Медалі та кубки переможці отримували з рук зірки Владислава Ващука, футболіста та колишнього гравця збірної команди всесвітньо відомого «Динамо». Його запросили саме для цієї почесної місії.

Світлини із зіркою футболу стануть приємною згадкою для футбольного клубу “Гора”, а колись, можливо, наші гравці самі стануть легендами футболу!

Бажаємо їм наснаги та сил для наступних успіхів та перемог!