Фінальний тур відкритого чемпіонату Пристоличної громади з волейболу серед чоловічих команд

06.02.2023

Вихідними відбувся фінальний тур відкритого чемпіонату Пристоличної громади з волейболу серед чоловічих команд.
Збірна чоловіча команда з Гори порадувала вболівальників динамічною і гідною грою, використовувала несподівані тактичні прийоми, але не посіла призового місця, хоча й була за крок від нього.
І місце – посіла команда Воронькова,
ІІ – команда Лебедина,
ІІІ – команда Чубинського.
Команда з Гори – на ІV місці.
Попереду ще не один чемпіонат, де наші хлопці матимуть змогу продемонструвати усю свою майстерність та віртуозність! Бажаємо їм наснаги, здоров’я і перемог!