Енергосистема країни зазнала нових пошкоджень: НЕК «Укренерго» вводить більш тривалі екстрені відключення світла в Києві та Київській області

27.10.2022

Ворог знову атакував об’єкти енергетичної інфраструктури. Із ладу виведені низка критично важливих об’єктів. Внаслідок цього в Києві та області виник дефіцит потужності в розмірі 30% споживання. Щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, держенергокомпанія НЕК «Укренерго» вводить безпрецедентні екстрені обмеження.

Графіки стабілізаційних відключень, що складені напередодні, більше на актуальні. На жаль, найближчими днями будуть застосовані більш жорсткі й тривалі відключення електропостачання.

Енергетики ДТЕК Київські регіональні мережі разом із спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Просимо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку із 06:00 до 11:00 та ввечері із 17:00 до 23:00. Бізнес – обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах із різних причин (перевантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через це також може бути відсутнє світло.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації та разом із нами тримати енергетичний фронт.