Skip to content
Лінії електропередач в  Івано-Франківській області, 24 лютого 2021 р. Фото Тис Микола / УНІАН

Енергетики Київщини роблять все необхідне, щоб відновити електропостачання після руйнування рф об’єкту критичної інфраструктури

18.10.2022

Сьогодні, 18 жовтня внаслідок обстрілу рф було пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури в місті Києві. Через це було відключено енергообладнання ДТЕК Київські регіональні електромережі, що живить Броварський та Вишгородський райони Київської області. Без світла залишилось 2108 клієнтів району.

Аварійні бригади готові до виїзду на місце пошкодження для проведення обстеження та перепідключення клієнтів за альтернативними джерелами електропостачання, як тільки отримають дозвіл на проведення робіт від військових.

Дії компанії скоординовані з місцевою владою та рятувальними службами. Оператор системи розподілу робить все необхідне для забезпечення світлом мешканців Київщини.

В області розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об’єктів електропостачання. Він дозволить злагоджено діяти в разі критичних ситуації всім працівникам енергосектору та в максимально короткі терміни відновити постачання світла більшості постраждалих населених пунктів.

Віримо в перемогу!