Електронна консультація з громадськістю та опитування жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану, з метою вивчення думки щодо питання перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади

19.09.2023

Ініціатор: сільський голова Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Виконавчий орган: відділ містобудування та архітектури управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Порядок надання пропозицій: надати пропозиції зацікавлені особи можуть:

1. За допомогою електронного ресурсу веб-платформи «Єдина платформа місцевої демократії» https://e-dem.ua у формі електронної консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/674
  2. Шляхом заповнення опитувального листа (затвердженої форми згідно Додатку 1 до Порядку проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану затвердженого рішенням Гірської сільської ради від 20.122022 № 1318-41-VІІІ) в паперовій формі з одночасним  поданням  документу, що посвідчує місце реєстрації  особи:

– через  відділ ЦНАП виконавчого комітету Гірської сільської ради  (вул. Центральна 5, с. Гора);

– старості села Мартусівка  (вул. Бориспільська 2, с. Мартусівка);

– старості сіл Ревне та Затишне  (вул. Шкільна 5, с. Ревне);

– на електронну адресу Гірської сільської ради silrada_gora@ukr.net або info@gora-rada.gov.ua

Пропозиції нових назв вулиць: з метою вивчення та врахування думки  жителів Гірської сільської територіальної громади у вирішенні питання щодо перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади пропонуємо перелік об’єктів топоніміки, що пропонуються для перейменування:

село Гора

1. Пушкіна Гірських добровольців,

Героїв Маріуполя, Мирослава Скорика

2. Толстого Шовковична, Руднівська
3. Мічуріна Миколи Коротницького, Соборна, Небесної Сотні
4. Гоголя Княгині Ольги
5. Тургенєва Олеся Гончара
6. Лермонтова Олександра Довженка
7. Гагаріна Василя Стуса
8. 8-го Березня Незалежності

село Мартусівка

1. 8-го Березня Сонячна,

Світла

2. Гагаріна Українська
3. Мойсеєва Паркова

село Ревне

1. Горького Сонячна
2. Гагаріна Щаслива

село Затишне

1. Н. Тютюна Щаслива

Строк надання пропозицій: надати пропозиції можна впродовж 30 (тридцять) календарних дні з дня оприлюднення даного оголошення (до 19 жовтня 2023 року включно).

Результати: результати Електронної консультації з громадськістю та опитуваня жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади буде опубліковано на офіційному веб-сайті Гірської сільської ради в закладці «Громадські обговорення» за посиланням https://gora-rada.gov.ua/category/hromadski-obhovorennia.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ