Електронна консультація з громадськістю та опитуваня  жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану, з метою вивчення думки щодо питання перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади

13.01.2024

Електронна консультація з громадськістю та опитуваня  жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану, з метою вивчення думки щодо питання перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади

Ініціатор: секретар Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Виконавчий орган: відділ містобудування та архітектури управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Порядок надання пропозицій: надати пропозиції зареєстовані особи можуть:

1. За допомогою електронного ресурсу веб-платформи «Єдина платформа місцевої демократії» https://e-dem.ua у формі електронної консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations.

1. Шляхом заповнення опитувального листа (затвердженої форми згідно Додатку 1 до Порядку проведення електронних консультацій з громадськістю та опитувань жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області в умовах дії воєнного стану затвердженого рішенням Гірської сільської ради від 20.122022 № 1318-41-VІІІ) в паперовій формі з одночасним  поданням  документу, що посвідчує місце реєстрації  особи:

– через  відділ ЦНАП виконавчого комітету Гірської сільської ради  (вул. Центральна 5, с. Гора);

– старості села Мартусівка  (вул. Бориспільська 2, с. Мартусівка);

– старості сіл Ревне та Затишне  (вул. Шкільна 5, с. Ревне);

– на електронну адресу Гірської сільської ради: silrada_gora@ukr.net, info@gora-rada.gov.ua.

Пропозиції нових назв вулиць: з метою вивчення та врахування думки  жителів Гірської сільської територіальної громади у вирішенні питання щодо перейменування назв об’єктів топономіки (вулиць, провулків), які пов’язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР в населених пунктах Гірської сільської територіальної громади пропонуємо перелік об’єктів топоніміки, що пропонуються для перейменування:

село Гора

Існуюча назва вулиці Пропозиції нової назви вулиці
1. Миколи Березового Героїв Маріуполя, Мирна
2. Пушкіна Миколи Березового
3. Гоголя Княгині Ольги, Мирослава Скорика, (не перейменовувати)

Строк надання пропозицій: надати пропозиції можна впродовж 30 (тридцять) календарних дні з дня оприлюднення даного оголошення (до 14 лютого 2024 року включно).

Результати: результати Електронної консультації з громадськістю та опитування жителів населених пунктів Гірської сільської територіальної громади буде опубліковано на офіційному веб-сайті Гірської сільської ради в закладці «Громадські обговорення» за посиланням https://gora-rada.gov.ua/category/hromadski-obhovorennia.

Розпорядження №5 від 11.01.2024 року про проведення громадських обговорень

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ