0-02-05-0408ef2a9dc464181e8144018d01ce6f3f20496f0469b6e46a3338997eb477ad_f99d434

Екстрена нарада та обговорення ситуації у селах громади

10.02.2021

Голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів провів екстрену нараду з керівниками управлінь заради обговорення ситуації у населених пунктах в період посилених снігопадів. Обговорено багато важливих питань щодо життєзабезпечення населених пунктів Гірської громади.Під час зустрічі з головою сільської ради керівники управлінь прозвітували про ситуації на місцях. Так, керівник КП «Горянин» повідомив про стан розчистки доріг населених пунктів. Зокрема, було озвучено ситуацію в Ревному, оскільки там досі залишається не розчищеним новий масив. Завадою цьому є відсутність на дорозі асфальтобетонного покриття.

Вкотре було наголошено на першочерговому прибиранні від снігу проїжджих частин центральних вулиць, під’їздів до медичних та навчальних закладів, до Ревненського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, зупинкових комплексів та кладовищ.

Наразі на дорогах Гірської ОТГ працює три одиниці снігоприбиральної техніки. На жаль, через ускладнені погодні умови цього замало для чотирьох населених пунктів, тому керівництвом сільської ради прийнято рішення по можливості залучати до прибирання снігу техніку приватних осіб. Також на допомогу комунальникам вже задіяно техніку ДП «Бориспільський лісгосп».

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ! БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ НЕ ВИЇЖДЖАЙТЕ З ДОМУ ТА НЕ ЗАЛИШАЙТЕ АВТО ВЗДОВЖ УЗБІЧЧЯ!