SVITLO

Дистанційний режим роботи Гірської сільської ради продовжено

02.04.2021

2 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Гірської сільської ради.У порядку денному розглядалось питання про тимчасове обмеження роботи Гірської сільської ради та її виконавчих органів, закладів освіти громади та вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вислухавши доповідачів Ольгу Плахотнюк, начальника Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення сільської ради та Надію Зіміну, завідуючу Ревнівської медичної амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та, враховуючи велику кількість випадків захворювання на коронавірус і підвищення епідемічного порогу захворюваності на ГРВІ серед мешканців Гірської об’єднаної громади, було прийнято рішення:

1. Продовжити тимчасове обмеження роботи працівників (дистанційний режим) Гірської сільської ради та її виконавчих органів на період з 05.04.2021 – 11.04.2021.
  2. Продовжити прийом громадян з термінових питань – лише за попереднім записом.
  3. Посилити протиепідемічні заходи для попередження поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в закладах освіти Гірської об’єднаної громади.

Із усіма питаннями можна звертатись до секретаря сільради Людмили Феодосіївни Шершень за телефонами (04595) 3 65 22 або 097 592 26 73.