ДСНС ЗАСТЕРІГАЄ, ЩО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД ТРИВАЄ

30.05.2022

Державна служба України з надзвичайних ситуації застерігає, що в Україні триває пожежонебезпечний період. Він зазвичай розпочинається з моменту сходження снігового покриву навесні та продовжується до настання стійкої вологої осінньої погоди.
У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а  пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху.
Рятувальники закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період.

Спалювання трави, листя, залишків рослинності, сміття та інших відходів заборонено і є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. Окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану сіл громади.

Нагадуємо, альтернативою спалювання органіки є компостування. Це безпечно та не шкодить здоров’ю людей і довкіллю.

Шановні громадяни, утримайтеся від відвідування лісових масивів. На території Бориспільського району Київської області забороняється в’їзд до лісів, окрім транзиту по облаштованих шляхах, а також забороняється відвідування лісів цивільним населенням.
В’їзд до лісів Бориспільського району здійснюється за погодженням з начальником Бориспільської районної військової адміністрації Київської області.