Доручення начальника Бориспільської районної військової адміністрації Київської області Руслана Дяченка від 09.01.2024 року

13.01.2024

Відповідно до доручення напрацьованого під час наради з головами територіальних громад та керівниками силових структур Бориспільського району під головуванням начальника Бориспільської районної військової адміністрації Київської області Руслана Дяченка від 09.01.2024 року:

Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій, які визнані критично важливими підприємствами для функціонування економіки, а також до працівників цих підприємств з вимогою у термін до 19 січня з’явитися заброньованим працівникам до Бориспільського РТЦК та СП для упорядкування документів.

Усім підприємствам на території громади провести звірку з Бориспільським РТЦК та СП.