Дорогі жінки, мами, дружини, бабусі, сестри, доньки!

08.03.2022

Дорогі жінки, мами, дружини, бабусі, сестри, доньки!
Цьогоріч перед 8 березня мали бути чотири вихідні. Ви готувалися, планували, очікували чогось приємного. Але сталось не так. Своїми брудними чоботами ворог і загарбник походив по нашій землі і по нашим душам, зазіхнув на нашу свободу і вбиває наших громадян.
Сьогодні ви, жінки, сильніші, аніж будь коли. Кожна з вас бореться на своєму фронті: ви одягаєте і годуєте наших захисників, печете хліб, плетете маскувальні сітки, знаходите ліки, ви збираєте, пакуєте і відправляєте…. Щодня, знову і знову.
Ви вмієте відчайдушно любити, але ненавидіти вмієте так само. Ваша несамовита лють і ненависть змиє без сліду багнюку російського мороку.
Вам є кого любити і за кого молитись: ваші чоловіки, сини, кохані, батьки і усі, без кого не милий світ. Їм є кого захищати і вони роблять це мужньо та безстрашно заради вас і своєї Богом даної землі.
Ми дякуємо вам за вашу постійну турботу, увагу і любов. І не простимо жодної сльозинки з ваших очей.
Любі жінки! Ви надійний тил для наших чоловіків і найдорожче, що в них є. Бережіть себе, будьте здорові і сильні, робіть те, що можете, щоб наблизити нашу перемогу. Моліться за наших воїнів, скажіть їм, як ви їх любите і пишаєтесь.
Миру нам усім!
Слава Україні!