Долучайтеся до збору відпрацьованих батарейок – збережіть природу та наше довкілля!

06.07.2022

04 липня Управління ЖКБ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради уклало угоду з ТОВ «Екологічні інвестиції» щодо збирання, перевезення, зберігання та організації подальшої утилізації відходів (відпрацьовані батарейки, термометри, відпрацьовані ртутні лампи всіх типів та розмірів).
Для збору батарейок в усіх селах Гірської громади встановлені спеціальні контейнери в магазинах, амбулаторіях, навчальних закладах. Батарейки туди можливо приносити в будь-який зручний час.
Щорічний виїзний прийом від населення відпрацьованих ртутних ламп всіх типів та розмірів, термометрів та батарейок працівники «Екологічних Інвестицій» попередньо проведуть восени. Ми обов’язково повідомимо про це додатково.
Будьте свідомі! З небезпечними відходами поводьтесь правильно самі та привчайте до цього дітей!