Долучайтеся до збору батарейок (хімічних джерел струму) – збережіть природу та наше довкілля!

05.11.2021

20 березня поточного року Гірська сільська рада затвердила «Програму поводження з побутовими відходами на території Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2025 роки».

Управління ЖКБ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради уклало угоду з ТОВ «Екологічні інвестиції» для переробки відпрацьованих батарейок. Це єдина компанія в Україні, яка разом із своїм партнером ГО «Батарейки, Здавайтеся» підписали угоду з заводом Green WEEE у Румунії і відправляють на переробку батарейки з України.

Задля втілення успішного досвіду зі збору відпрацьованих батарейок, в усі села Гірської громади сільська рада придбала спеціальні контейнери. Їх встановили в магазинах і навчальних закладах.

Щороку в Україну завозять близько 300 мільонів штук елементів живлення тобто батарейок чи акумуляторів. Якщо після використання всі вони потраплятимуть в звичайний смітник, це призведе до екологічної катастрофи в майбутньому. Адже одна «пальчикова» батарейка викинута просто на землю, здатна забруднити 400 літрів води або 20 м2 грунту.

Будьте свідомі! Поводьтесь з небезпечними відходами правильно!

Про виїзну акцію по збору люмінісцентних ламп, термометрів в тому числі батарейок повідомимо пізніше