![До зими готові](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-7-300x225.jpg)
Директор комунального підприємства «Горянин» Олександр Ганжа відзвітував сільському голові про готовність до зимових снігопадів.
На випадок негоди у розпорядженні підприємства 4 одиниці спецтехніки (3 трактори і комбінована дорожня машина). Для посипання доріг придбали 220 т піщано-сольової суміші.
Під час снігопадів «Горянин» працюватиме в посиленому режимі. В першу чергу будуть чистити дороги до важливих соціальних об’єктів: садочків, шкіл, амбулаторій та магазинів.![До зими готові](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-4-300x225.jpg)
![До зими готові](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-4-300x225.jpg)