До відома жителів Гірської ОТГ!

18.01.2021

Повідомляємо вам, що розпочало свою роботу Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради.

Управління утворено для реалізації завдань місцевого самоврядування у сфері освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення.

Основними завданнями Управління є забезпечення реалізації та здійснення контролю за дотриманням законодавства України в сфері державної політики з питань освіти, культури, молоді, спорту та захисту населення.

Очолює Управління Плахотнюк Ольга Михайлівна, яка має 21 рік педагогічного, з них 15 років управлінського стажу.

З питаннями звертатись до Гірської сільської ради (вул. Центральна, 5) або за номером телефону (04595) 3-65-22.