До вашої уваги Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області до 2027 р.

24.01.2024

На черговій сесії Гірської сільської ради депутати затвердили Стратегію розвитку громади до 2027 року.
Документ, в основу якого закладена концепція розвитку громади із сталим економічним зростанням, а в результаті – зростанням добробуту кожного мешканця.
Робота над Стратегією розпочалась на початку 2022 року, коли була утворена робоча група, затверджений її склад та положення. Попри повномасштабне вторгнення агресора, робота над Стратегією продовжувалась. Після проведених анкетувань, аналізу соціального-економічного стану Гірської громади та проблем її розвитку, SWOT-аналізу, робоча група спільно з експертами, працівниками органів місцевого самоврядування, представниками бізнесу та громадськості окреслила стратегічні цілі громади. Була максимально врахована думка усіх, хто брав участь при розробці Стратегії.
Щоб досягти поставлених цілей, потрібно виконати чимало завдань, найближче з яких – це розробити План заходів з реалізації Стратегії на 2024-2027 роки.
Тож, за посиланням до вашої уваги Стратегія розвитку Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області до 2027 р.