До танкового батальйону передали 29 маскувальних сіток

08.02.2024

Житель Гори Костянтин Коноваленко звернувся із замовленням до ГО “Взаємодія і партнерство” – хотів допомогти замаскувати танковий батальйон, де служить захисник з громади.
Громадська організація придбала необхідний матеріал завдяки внескам жителів громади, працівників Гірської сільської ради, закладів освіти і культури. Учні, вчителі й працівники Гірського і Ревненського ліцеїв, Мартусівської початкової школи, ЗДО “Барвінок”, ЗДО “Берізка”, Гірського центру культури і дозвілля допомогли з комплектацією та за рекордно короткий термін (5 днів) виготовили 29 сіток розміром 5х6 метрів. Вартість однієї сітки – 710 гривень.
Акція “Замаскуймо ЗСУ!” продовжується, тож приєднуйтесь!
Неймовірна згуртованість та прекрасний результат ГО Взаємодія і партнерство Гірський ліцей Ревнівська ЗОШ Мартусівська початкова школа Ревнівський ЗДО “Барвінок” ЗДО “Берізка” Гірський центр культури та дозвілля!Пишаємось нашою громадою! Дякуємо кожному, хто допомагає!