До кінця 2022 року в Горі побудують каналізаційну насосну станцію

15.11.2021

Київська обласна державна адміністрація провела тендер на роботи з нового будівництва каналізаційної насосної станції та напірних трубопроводів каналізаційних мереж по вулиці Лесі Українки в с. Гора, Бориспільського району, Київської області. Переможцем стало ТОВ «Енергозберігаючі технології».
8 листопада 2021 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА вже уклав з ТОВ “Енергозберігаючі технології” угоду на суму майже 32 млн.грн. з переможцем тендеру.
Проєкт на це будівництво розроблений у 2020 році.
До кінця 2022 року ТОВ “Енергозберігаючі технології” відповідно до угоди мають виконати підготовчі та будівельні роботи, облаштувати системи опалення та вентиляції, пожежної сигналізації та системи загазованості, придбати та змонтувати технологічне і електрообладнання, встановити в камері гасіння напору внутрішньомайданчикові мережі каналізації та водопроводу, прокласти напірні колектори до місця врізки.