До Гірського ліцею завітав Мобільний клас безпеки

14.12.2023

“Клас безпеки” – це всеукраїнський проєкт, метою якого є ознайомити дітей з алгоритмом дій у надзвичайних ситуаціях. Учні корисно провели час та вивчали правила безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки та використання вогнегасника, правила поводження з вибухонебезпечними предметами і що робити у разі їх виявлення. Говорили також про булінг, його форми та шляхи запобігання.
Представники Головного управління та Бориспільського районного управління ДСНС України у Київській області, працівники патрульної та ювенальної поліції Борисполя, а також поліцейський офіцер громади радо поділилися з дітьми цікавими історіями і практичними порадами з власного досвіду.
Заняття проводили з використанням макетів, інформаційних матеріалів та навіть службового поліцейського автомобіля.
Усе, щоб учні запам’ятали, як подбати про власну безпеку та знали, що робити у надзвичайних ситуаціях.