До Дня вчителя у Гірській громаді вітали освітян

01.10.2023

36 працівників галузі освіти отримали подяки від Департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації, Бориспільської районної військової адміністрації. Вони також отримали премії від Гірської сільської ради та управління гуманітарного розвитку.
Вітали педагогів начальник управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк та начальник відділу освіти Тетяна Рахімова. Вони подякували за професіоналізм, самовіддану і сумлінну працю та успішне подолання викликів з якими освітяни зіткнулись під час війни.
“Разом ми народжуємо нову історію, формуємо свідомість людей нової генерації, новий світогляд. Наша мрія- ПЕРЕМОГА!”, – зауважила Ольга Плахотнюк.
До Дня вчителя у Гірській громаді вітали освітян До Дня вчителя у Гірській громаді вітали освітян До Дня вчителя у Гірській громаді вітали освітян