Днями працівники муніципальної охорони врятували людину

У роботі муніципальної охорони Гірської громади бувають різні випадки.
Найчастіше вартові виявляють правопорушення у громадських місцях: парках, дитячих та спортивних майданчиках. Розпиття спиртних напоїв, порушення режиму тиші, порушення правил благоустрою та правил утримання собак та котів – з таким охоронці стикаються мало не щодня. Завершується збір урожаю і значна кількість порушень стосується спалювання садових відходів. Недобросовісні жителі знають про відповідальність, але все одно отруюють димом усіх навколо.
У разі виявлення порушення наші охоронці роблять зауваження. Люди, зазвичай, ставляться до цього з розумінням і припиняють порушувати. Тоді охоронники обмежуються профілактичними бесідами. Якщо ж порушники на зауваження не реагують, то варта викликає поліцію.
А днями наші охоронці врятували людину. У Горі на вулиці Ромашковій вони виявили літню жінку, яка йшла босоніж. Після спілкування з нею виявилося, що жінка заблукала, була дезорієнтована, не могла назвати себе та потребувала медичної допомоги. Вона йшла з Воронькова до Києва, щоб далі якось потрапити у Польщу, де зараз проживає її рідна сестра. Вартові доправили жінку до приймального відділення лікарні, передали лікарям та, відповідно до алгоритму дій у таких ситуаціях, викликали патрульних поліції.
“Приємно, – кажуть охоронці, – що рівень громадянської свідомості і пильності у жителів зростає. Вони не соромляться робити зауваження порушникам самі, або за потреби викликають нас чи поліцію. У критичній ситуації ми, зазвичай, перші прибуваємо на місце події. Можемо перешкодити скоєнню злочину. Спільні зусилля не даремні, адже це – наша безпека”.