Для працівників ЦНАПів провели навчання

26.05.2023

Фахівці Бориспільського відділу ДРАЦС Київської області провели навчання для представників ЦНАПів та виконавчих органів. Були серед них і секретар Гірської сільської ради Людмила Шершень та начальник ЦНАП Яна Чівільдєєва.
Спікери: начальник Бориспільського відділу ДРАЦС Валентина Прохорова та спеціалісти відділу.
Зокрема вивчали порядок державної реєстрації народження, шлюбу, смерті, надання комплексної послуги єМалятко, порядок проставлення апостиля на офіційних документах, видачу документів про факти державної реєстрації актів цивільного стану, порядок та умови зберігання бланків свідоцтв.
Навчання проводили для ефективної співпраці ЦНАПів та якісного надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.