Діти пільгових категорій Київської області відвідали Чехію

Дякуємо представникам Чехії за теплий та гостинний прийом українських дітей!

Серед дітей, які нещодавно відвідали Чехію, була дитина учасника бойових дій з нашої громади – Віктор Чуджановський.

Два тижні цікавого відпочинку та незабутніх вражень: діти з підручних засобів будували хатинки у лісі, своїми руками розписували кепки, відвідали замок Добриш неподалік від Праги.

Ось, що говорить Віктор про поїздку: “Я щасливий від того, що відвідав цю країну. Навіть не очікував, що мені так сподобається. Відпочинок був насичений іграми, екскурсіями, зустрічами та дискотеками. Це дарувало безліч емоцій та вражень. Сподобалося усе: тепла сімейна атмосфера, затишні кімнати з усіма зручностями та смачна їжа. Ми покращили навички з англійської мови, коли спілкувалися з волонтерами Чеського Червоного Хреста. Я вдячний усім, хто сприяв нашому безпечному, здоровому та цікавому відпочинку”.

Дякуємо Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА за організацію подорожі.