Діти громади відвідали обласне Новорічне свято

24.12.2021

Діти громади відвідали обласне Новорічне свято 19 діток пільгових категорій Гірської громади 22 грудня 2021р. відвідали обласне Новорічне свято в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.
Діти подивились виставу «Мама сказала: «НІ». Це нова повчальна українська казка про хлопчика Остапчика, яка сповнена фантастичних неймовірних пригод, перетворень, гумору та веселощів. До новорічних свят діти отримали солодкі подарунки.Діти громади відвідали обласне Новорічне свято
Захід відбувся за кошти обласного бюджету, завдяки Службі у справах дітей Гірської сільської ради, Управлінню гуманітарного розвитку та соціального захисту населення, згідно розподілу Служби у справах дітей та сім`ї Київської обласної державної адміністрації.