Дільничний офіцер поліції. Хто він?

30.08.2021

Ярослав Шумко дільничний офіцер поліції, який представляє Національну поліцію на території Гірської громади. Він перший, до кого звертаються люди, котрі стикнулися зі злочином чи несправедливістю, і перший, хто запобігає кримінальним діянням і правопорушенням.
Його діяльність спрямована на забезпечення публічного порядку, протидію злочинності та формування правосвідомості громадян шляхом постійної взаємодії з громадськістю та органами місцевого самоврядування.
Офіцер перебуває на посаді вже декілька років і в повному обсязі володіє інформацією про свою адміністративну дільницю, оперативно реагує на повідомлення громадян та вміє спілкуватися із ними, здійснює першочергові заходи розкриття злочинів та попередження їх скоєння на місцях.
В обов’язки Ярослава входить:
– Виявляти причини та умови, що призводять до вчинення правопорушень і здійснювати відповідну профілактичну роботу;
– Своєчасно реагувати на звернення громадян про кримінальні, адміністративні правопорушення або події;
– Здійснювати провадження у справах про адміністративні правопорушення;
– Вживати заходів для запобігання та припинення насильства в сім’ї;
– Контролювати дотримання спеціальних правил зберігання і використання зброї та спеціальних засобів індивідуального захисту;
– Вживати заходів для забезпечення публічної безпеки та порядку під час примусового виконання судових рішень, рішень інших органів (посадових осіб);
– Здійснювати заходи, спрямовані на соціальну адаптацію осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі;
Окрім цього, для швидкого реагування на звернення громадян та ефективного охоплення підпорядкованої території, наш дільничний офіцер постійно співпрацює з ГФ «Муніципальна варта» та ГФ по охороні громадського порядку «Мартусівка-Січ».
Робота з підлітками у школах – ще один важливий і невід’ємний елемент роботи, направлений на профілактику скоєння правопорушень і побудову довірливих стосунків з молоддю.
Зі слів Ярослава – головне не допустити правопорушення, вселити в людей довіру до поліцейського, зробити так, щоб його не боялися, а знали, що зможуть отримати пораду і допомогу.
Телефон для зв’язку: 067-853-81-64