0-02-05-4929129eb8fd567034b43b5bf48a8d9b9165b42e0a5a94f340c3b7bedb0f0683_8096c491

Діалог з аграріями Гірської громади

04.02.2021

Зустріч із аграріями Гірської ОТГ відбулася у стінах Гірської сільської ради 3 лютого. Роман Дмитрів ініціював цю зустріч аби обговорити ряд важливих для нашої громади питань та щоденних потреб населення у вирішенні яких можуть посприяти представники Гірського агросектору.

Під час зустрічі було озвучено скарги жителів сіл ОТГ на пил під час збору врожаю. Люди неодноразово наголошували на тому, що щороку під час сезону жнив повітря в селах довкола полів дуже забруднюється, місцевому населенню тяжко ним дихати. Як варіант вирішення цієї проблеми сільський голова закликав аграріїв висадити довкола полів лісосмуги зі швидкорослими деревами, адже як відомо, завдяки зеленим насадженням пил буде затримуватись на місцях. Представники агробізнесу відреагували на таку пропозицію позитивно, тож очікуємо від них дій у цьому напрямку.

Також було порушено питання перевантаження головної дороги Гірської сільської ради (від Гори до Ревного) грузовим транспортом із зерном під час весняно-осінніх робіт на полях, що сприяє швидкому руйнуванню дороги.

Роман Дмитрів висловив побажання аби орендарі земельних паїв відповідальніше контролювали наповнюваність зерном багатотонних фур. «Ця дорога перебуває на балансі області, ремонтувати її щоразу після сезону робіт на полях ніхто не буде. Давайте берегти те, що маємо, адже це в наших силах!» — закликав Гірський сільський голова присутніх на зустрічі агробізнесменів.

Під час стрімкого розвитку технологій приємно відзначити, що Україна не пасе задніх, й особливо показово це у агропромисловому секторі. Не дарма говорять, що агросектор — це локомотив українського потяга, а сучасний аграрій — це фахова й успішна людина. Тому сподіваємось на конструктивну співпрацю та розуміння ситуації у нашій громаді. Разом ми створимо найуспішнішу громаду в Україні!