Дев’ятикласники громади отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти

16.06.2023

Дев'ятикласники громади отримали свідоцтва про здобуття базової середньої освіти87 дев’ятикласників Гірського та Ревненського ліцеїв отримали сьогодні свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. 7 з них отримали свідоцтва з відзнакою.
Через збройну агресію цей рік був наповнений неабиякими емоціями, подіями, труднощами, які учні гідно здолали.
Для 9-класників це перший в житті документ про освіту і вони обиратимуть де продовжити навчання: в рідних ліцеях чи училищах.
Вітаємо учнів, їх батьків та вчителів з цією визначною подією!
Хай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя! Крокуйте впевнено до своїх мрій і наповнюйте кожен день свого життя яскравими фарбами і перемогами!