Депутати прийняли рішення про передачу ТП

25.06.2022

Трансформаторні підстанції відповідно до переліку наведеного нижче, перебували на балансі Гірської сільської ради:
Трансформаторна підстанція ТП-971 по вул. Польова в с. Гора Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ;
Трансформаторна підстанція ТП-1159 по вул. Чубинського в с. Гора Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ;
-Трансформаторна підстанція ТП-1168 по вул. Чубинського в с. Гора Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ;
Трансформаторна підстанція ТП-1169 по вул. 8 Березня в с. Гора Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ;
Трансформаторна підстанція ТП-1269 по вул. Яблунева в с. Гора Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ;
Трансформаторна підстанція ТП-160 по вул. Козацька, 2 в с. Мартусівка Бориспільського району та повітряні лінії 0,4кВ.
На черговій сесії депутати сільської ради прийняли рішення про безоплатну передачу у власність ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» енергетичних об’єктів, що перебувають в комунальній власності Гірської сільської ради.
Попереду процедура передачі ТП і рішення ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» про взяття їх на баланс.