Депутати Гірської громади ухвалили бюджет на 2022 рік

24.12.2021

23 грудня відбулось чергове пленарне засідання сесії Гірської сільської ради. Депутати ухвалили важливе рішення – бюджет на 2022 рік.
Проєкт бюджету перед ухваленням детально обговорювали на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально економічного та культурного розвитку. Це було перше і найголовніше питання порядку денного серед більш як 50 питань.
Серед іншого, депутати затвердили вартість плати за харчування в освітніх закладах, внесли зміни до Програм «Добробут» та «Турбота», затвердили розширений перелік послуг, які надає ЦНАП (з 145 до 157), замовили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт споруди цивільного захисту, розглянули земельні питання.
Сільський голова Роман Дмитрів подякував депутатському корпусу за плідну і злагоджену роботу.