День Соборності України у громаді

23.01.2024

З нагоди визначної дати у закладах освіти громади провели тематичні уроки та національно-патріотичні заходи. Зокрема, організували “Живий ланцюг єдності”, говорили про історію цього дня, поняття соборність і наскільки це важливо для України. У ЗДО “Барвінок” провели спортивну розвагу “Тато, мама, я – спортивна сім’я”. Для учнів початкових класів Гірського ліцею розпочався цикл заходів “Рухаймося разом” за сприяння Комунального закладу “Спорт для всіх”.
У Ревненському будинку культури відбувся тематичний вечір: присутні говорили про події в Україні 1918-1919 років, акт про злуку та причини, що призвели до його порушення, читали твори українських письменників з Донбасу та познайомились з українською письменницею Світланою Вертолою. Вона розповіла про свою історію втечі від війни в 2014 році з Іловайська. Авторка описала цю історію у своїй книзі “Юна війна” і тепер цю книгу та інші книги письменниці можна знайти у Ревненській бібліотеці.
До речі, у бібліотеках громади для усіх бажаючих до наступного тижня доступні книжкові виставки присвячені Дню Соборності.