День єднання у Гірській громаді

16.02.2023

День єднання у Гірській громаді День єднання у Гірській громаді День єднання у Гірській громадіДень єднання у Гірській громаді

З нагоди Дня єднання, в Гірській громаді в установах і закладах освіти о 10 ранку урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн.
На урочистому заході в Горі був присутній воїн ЗСУ, мартусівчанин Олександр Шум. Голова громади подякував йому та усім військовим за мужність і героїзм у боротьбі проти ворога.День єднання у Гірській громаді
Воїн випадково потрапив на урочистий захід, адже приїхав отримати квадрокоптер, який дуже потрібний побратимам Олександра.
День єднання у Гірській громадіДо всього, Олександр від наймолодших школярів Гірського ліцею отримав маленькі дитячі подарунки, які зігрівають душу і так підтримують військових. Діти не приховували захвату від зустрічі з Сашком, обіймали воїна і дякували йому.