Skip to content
DSC_6525

День фізичної культури і спорту в Гірській громаді

16.09.2021

День фізичної культури і спорту в Гірській громаді11.09.2021 року в Горі відзначали День фізичної культури та спорту. Відбулись змагання з міні-футболу, волейболу та легкої атлетики.

Першість з легкої атлетики виборювали учні Гірської школи I-III ступенів та Ревненського опорного закладу освіти. У забігу на 60 м серед хлопців 2005-2006 року народження третім прийшов Єгор Залізний з результатом 7,40 с. Микола Будніченко обійшов Єгора на дві сотих секунди і був другим з результатом 7,38 с. Перше місце зайняв Валентин Чорний, який подолав дистанцію в 60 м всього за 7,35 с.

Ці хлопці також блискуче подолали і дистанцію на 400 м. Третім був Валентин Чорний (52,1 с.), другим пробіг Єгор Залізний (51,4 с.), медаль за першість виборов Микола Будніченко (51,2 с.).

Жага перемоги, азарт і неймовірна фізична витривалість стали вирішальними для участі в забігу на 1000 м. Олексій Гайдамака з Ревного  і Валентин Чорний, які зайняли відповідно II і I призові місця подолали дистанцію з відривом один від одного всього лише в 1 с. Їх  результат: 3,14 і 3,13 хв.

Серед хлопців 2007-2008 року народження в забігу на дистанцію 60 м. третє місце зайняв Олексій Гайдамака, який пробіг за 8,90 с. З результатом 8,68 с. здобув друге місце Данило Ольховик. Найкращий результат виявився у Павла Тодорашка: 8,66 с.

Першість в дистанції на 400 м. розділили ці ж чемпіони. Третє місце у Павла Тодорашка (55,9 с.), другим був Олексій Гайдамака (55,6 с.). 53,1 с. – таким був результат переможця Назара Ульянова у забігу на 400 м.

Наші тендітні красуні дівчата теж не пасли задніх і показали прекрасні результати в бігу на 60 м. Третє місце у Діани Балагутрак (8,86 с.), друге місце посіла Анастасія Молчан з Ревного (8,85 с.),  перше місце розділили Ірина Мензаловська та Даша Момот, які фінішували з однаковим результатом (8,78 с.).

Призерками забігу на дистанцію в 400 м стали Олександра Поліщук (59,2 с.), Анастасія Молчан (59,0 с.) і Ірина Мензаловська (58,8 с.), які зайняли відповідно III, II і I місця.

Таким чином, за підсумками забігів горяни вибороли більше призів та отримали кубок з легкої атлетики.

Талановиті хлопці показували свою в майстерність ще й в підтягуаванні. Роман Чайка підтягнувся 26 разів і виборов перше місце. Другим був Євген Ананьєв, яким був другим і підтягнувся 18 разів.

В міні футболі змагались три команди. Збірна Гірської школи зайняла третє місце, команда «Мацьопики» вибороли друге місце, а чемпіоном стала команда «Хортиця».

У змаганнях з волейболу брали участь  чотири команди: дві з Гори і дві з Ревного.  3 та 4 місця розіграли збірні шкіл, сильнішими виявились учні з Ревного, а за 1 та 2 місце змагались збірні сіл, де вже горяни впевнено перемогли.

Висловлюємо щиру подяку всім  учасникам за неймовірні результати, спортивний дух та гарний настрій. Будьте здорові і радуйте нас новими перемогами!