Деякі статті Регламенту Гірської сільської ради про порядок проведення сесії ради

Шановні громадяни!
29 лютого о 10.00 годині у Мартусівці у приміщенні Мартусівського будинку культури, за адресою вулиця Шкільна, 1 відбудеться чергова сесія Гірської сільської ради.
Нагадуємо вам, що відповідно п. 5, 6, статті 4, розділу І Регламенту Гірської сільської ради (Рішення №4 від 17.11.2020 року):
5. На засіданнях ради можуть бути присутніми громадяни на визначених для них місцях і за попередньою реєстрацією, який веде уповноважена особа (як правило, секретар ради). Реєстрація присутніх громадян завершується за десять хвилин до початку засідання ради. Кількість присутніх обмежується наявною кількістю сидячих місць у відповідному секторі сесійного залу.
6. Місця для депутатів ради відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на засіданні, і не можуть бути зайняті іншими особами.
Нагадуємо, що відповідно до статті 5, розділу І Регламенту Гірської сільської ради (Рішення №4 від 17.11.2020 року):
1. На пленарні засідання сесії ради та засідання її органів можуть запрошуватися фізичні особи та представники юридичних осіб.
2. На вимогу ради або її посадових осіб керівники розташованих на території юрисдикції Гірської сільської об’єднаної територіальної громади підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності зобов’язані прибути на засідання ради або її органів для подання інформації з питань, віднесених до відання ради та її органів, відповідей на запити депутатів.
3. Головуючий на засіданні повідомляє депутатів про осіб, присутніх на засіданні за офіційним запрошенням.
4. Особи, присутні на засіданнях ради та її органів, повинні дотримуватись порядку проведення сесії ради. У разі порушення порядку, їх, після попередження головуючого, а в разі грубого порушення – негайно, за рішенням головуючого на засіданні, може бути випроваджено з приміщення, де відбувається засідання. В разі невиконання порушниками вимог щодо залишення приміщення, головуючий відповідно до ст. 57 цього регламенту має право оголосити перерву або закрити засідання.
Нагадуємо також, що відповідно до статті 31, розділу ІІІ. 7 Регламенту Гірської сільської ради (Рішення №4 від 17.11.2020 року):
1. Розгляд питання порядку денного включає: доповідь, співдоповідь, запитання та відповіді доповідачеві, обговорення та заключне слово доповідача.
2. Для доповіді надається час тривалістю до 5 хвилин, співдоповіді – до 3 хвилин, постановку запитання – до 1 хвилини, відповіді на запитання – до 1хвилин, час на запитання та відповіді доповідачеві – до 5 хвилин і заключного слова – до 2 хвилин.
3. Для виступів в обговоренні надається час до 2 хвилин; для повторних виступів у обговоренні, для виступів за процедурою скороченого обговорення, а також для виступів щодо постатейного голосування проєктів рішень, для заяв, внесення запитів, резолюцій, виступів у «різному» – до 2 хвилини; для виступів щодо кандидатур, процедури та з мотивів голосування, пояснень, зауважень, запитань, пропозицій, повідомлень і довідок, внесення поправок – до 2 хвилини.
4. Головуючий може надати промовцю триваліший час, якщо ніхто з присутніх депутатів не заперечує.
5. Якщо виступ промовця був перерваний, наданий для виступу час продовжується на відповідний термін.
6. Розгляд питання порядку денного не може перериватися розглядом інших питань порядку денного: якщо таке відбувається, то розгляд перерваного питання починається спочатку.