ДЕЯКІ ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

01.04.2022

Період їх надання:  воєнний стан та один місяць після його припинення чи скасування.

Кабінет Міністрів України визначив перелік послуг постановою від 28 лютого 2022 року № 165.

Цією постановою також зупинені  строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та строки видачі дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні.

Разом з цим, надання адміністративних послуг не припиняють. ЦНАПи, за можливості, відновлюють роботу.

Сьогодні в Київській області діє 32 такі центри. У м. Боярка та с. Білогородка вони працюють за попереднім записом або у віддаленому доступі.

Перелік соціальних послуг, які наразі надають:

– видача довідки внутрішньо переміщеної особи,

– видача довідки з реєстрації місця проживання (форма 13 – видається за можливості у разі наявності картотеки або будинкової книги),

– послуги з реєстрації актів цивільного стану,

–  облік переміщених осіб для надання допомоги з місцевих бюджетів (товари першої необхідності, продукти, тощо),

– видача результатів адміністративних послуг, документи на які були прийняті до настання воєнного часу.

Всього  довідки внутрішньо переміщених осіб видає 21 ЦНАП.

Приймати повідомлення про пошкоджене/зруйноване майно планують 24 ЦНАПи (за допомогою порталу Дія).