Юнацька волейбольна команда Ревненського ліцею «Незламні» змагалась у ІІІ районному етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» і здобула ІІ місце!

09.04.2024

Волейбольна юнацька збірна команда Ревненського ліцею «Незламні» сьогодні здобула ІІ почесне місце у зональному колі ІІІ районного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Яготині.
Наші круті хлопці показали усю вправність, хитрість та легкість у грі з не менш майстерними суперниками з Яготинської та Пристоличної громад.
Дякуємо нашим волейболістам за участь, цікаву гру та достойний результат у змаганнях!
Дякуємо тренерці Вікторії Марценюк за підготовку та Юлії Дармограй за надійну підтримку команди, Управлінню гуманітарного розвитку за супровід та організацію участі у змаганнях.