Четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громади

22.12.2022

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Гірської громади продовжує працювати. Сільський голова Роман Дмитрів зауважив, що група впевнено рухається вперед, є результати в роботі над документом, який дозволить громаді розвиватись.
Чергове засідання було продуктивним, оскільки почалась робота над складанням і уточненням місцевих проєктів для формування плану заходів реалізації Стратегії.
Керуючись стратегічними і оперативними цілями, працювали над проєктами у трьох напрямках: зростання управлінської та економічної спроможності громади; побудова якісної інфраструктури для комфортного проживання мешканців; досягнення сучасних стандартів соціальної сфери. Цей етап роботи ще триває.
Консультант зі стратегічного планування Дмитро Лукін ознайомив членів групи з результатами опитування щодо місії, бачення та девізів громади. Понад 70% громадян, які взяли участь в опитуванні, підтримали запропоновані тексти стратегічної місії і бачення. Опитані також обрали девіз громади серед декількох запропонованих варіантів.
Наступний етап: громадське обговорення Стратегії розвитку та після них – затвердження на сесії Гірської сільської ради.
На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять та люди стоять
Переглянути статистику та оголошення