Робоча група з розробки Стратегії розвитку Гірської громади продовжує працювати. Сільський голова Роман Дмитрів зауважив, що група впевнено рухається вперед, є результати в роботі над документом, який дозволить громаді розвиватись.
Чергове засідання було продуктивним, оскільки почалась робота над складанням і уточненням місцевих проєктів для формування плану заходів реалізації Стратегії.
Керуючись стратегічними і оперативними цілями, працювали над проєктами у трьох напрямках: зростання управлінської та економічної спроможності громади; побудова якісної інфраструктури для комфортного проживання мешканців; досягнення сучасних стандартів соціальної сфери. Цей етап роботи ще триває.
Консультант зі стратегічного планування Дмитро Лукін ознайомив членів групи з результатами опитування щодо місії, бачення та девізів громади. Понад 70% громадян, які взяли участь в опитуванні, підтримали запропоновані тексти стратегічної місії і бачення. Опитані також обрали девіз громади серед декількох запропонованих варіантів.
Наступний етап: громадське обговорення Стратегії розвитку та після них – затвердження на сесії Гірської сільської ради.
![На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять та люди стоять](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321383301_996165614676137_564646477280773968_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=UD-XCQQ8CMoAX-1UDyN&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDysXLfuIVc_3iHlLz499QYFCd9kxx9k1zJawS9VAVCDA&oe=63A92948)
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис
Подобається
Коментувати
Поширити
Робоча група з розробки Стратегії розвитку Гірської громади продовжує працювати. Сільський голова Роман Дмитрів зауважив, що група впевнено рухається вперед, є результати в роботі над документом, який дозволить громаді розвиватись.
Чергове засідання було продуктивним, оскільки почалась робота над складанням і уточненням місцевих проєктів для формування плану заходів реалізації Стратегії.
Керуючись стратегічними і оперативними цілями, працювали над проєктами у трьох напрямках: зростання управлінської та економічної спроможності громади; побудова якісної інфраструктури для комфортного проживання мешканців; досягнення сучасних стандартів соціальної сфери. Цей етап роботи ще триває.
Консультант зі стратегічного планування Дмитро Лукін ознайомив членів групи з результатами опитування щодо місії, бачення та девізів громади. Понад 70% громадян, які взяли участь в опитуванні, підтримали запропоновані тексти стратегічної місії і бачення. Опитані також обрали девіз громади серед декількох запропонованих варіантів.
Наступний етап: громадське обговорення Стратегії розвитку та після них – затвердження на сесії Гірської сільської ради.