Чергова зустріч “30 хвилин з головою” присвячена проблемам медичної галузі

19.04.2023

Присутні директорка КНП “Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги” Анна Ільчишина, завідувачки Гірської та Ревненської амбулаторій Христина Фесенко та Надія Зіміна, а також медичний персонал.
Обговорювали умови прийому пацієнтів у Мартусівці та Затишному: відповідно до графіка лікар буде вести там прийом 1 раз на тиждень. Реформа в медицині передбачає, що лікар йде за пацієнтом, тож необхідно зробити послугу ближчою для кожного мешканця громади.
Громада потребує лікарів сімейної медицини, відтак говорили як заохотити фахівців працювати у нас та створити для них відповідні умови.
Лікарі сподіваються, що після ремонту у Мартусівському ФАПі збільшиться прийом пацієнтів, і ФАП матиме статус амбулаторії загальної практики сімейної медицини як в Горі та Ревному.
Голова громади зазначив: “Важливо, щоб ви мали своє бачення розвитку і говорили про потреби. Спільними зусиллями ми зможемо реалізувати задумане”. Він подякував медичним працівникам за сумлінну роботу у складний час.