Чергова сесія Гірської сільської ради

Зареєстровані 19 з 22 депутатів, присутні жителі громади, вжиті заходи безпеки.

Питання про бюджет Гірської сільської територіальної громади на 2024 рік  депутати вирішили розглядати останнім.  На жаль, до голосування справа не дійшла: оголошена перерва у пленарному засіданні. Після декількох тривалих, багатогодинних обговорень бюджету напередодні, і навіть при наявності декількох його варіантів, депутати не змогли дійти згоди між собою.

Серед інших питань порядку денного декілька проєктів рішень не набрали достатньої кількості голосів.

Зокрема:

– про затвердження ліміту витрат пального на службові автомобілі сільської ради і її виконавчих органів;

– про надання дозволу на укладання договору оренди автомобіля;

– про затвердження Стратегії розвитку Гірської громади до 2027 року (про це напишемо окремо).

Більшістю голосів наші народні обранці проголосували за:

– затвердження лімітів споживання води та енергоносіїв бюджетними організаціями Гірської сільської ради і її виконавчих органів;

-за затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік;
– затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу бюджету Гірської сільської територіальної громади;

-за перейменування окремих вулиць в селах громади ( про це також напишемо окремо);

– за виплати по Програмам “Турбота” та соціальної підтримки учасників бойових дій громадян, які визнані бійцями добровольцями та членів їх сімей.

При обговоренні земельних питань у поглядах депутатів були розбіжності, але прийняттю рішень це не завадило.

До наступного року залишаються лічені дні, а наша громада ризикує розпочати його без визначального фінансового документа.  При цьому, усі депутати розуміють важливість цього питання і свою відповідальність за життєдіяльність громади у найближчій перспективі. Тому вони не полишають спроб знайти компроміс у питанні бюджету. Наступний крок – його повторне обговорення.