site_news261120_test_950x535_rgb_72_dpi

Черга на щеплення проти COVID-19 через сімейного лікаря

01.04.2021

Записатись на вакцинацію проти COVID-19 можна у вашого сімейного лікаря, — про це наголошують у МОЗ та підтверджують сімейні лікарі амбулаторій Гірської сільської ради.

За словами Надії Зиміної, завідуючої Ревнівської АЗПСМ, наразі в Україні йде підготовка до другого етапу вакцинації. Зробити щеплення лікарі пропонують людям старше 60 років, так прописано у постановах МОЗ.

Станом на 1 квітня бажаючих жителів с. Ревне зробити щеплення налічується не більше 2-х десятків. Подібна ситуація у Мартусівці та Горі. Лікарі кажуть, що люди вагаються щодо потреби вакцинації та якості самої вакцини, тому довго роздумують.

Про терміни надходження наступної партії вакцини чіткої інформації досі немає. Медики наголошують, що захворюваність на COVID-19 у селах Гірської громади продовжує зростати, тому вкрай важливо дотримуватися усіх протиепідемічних заходів.