Через збій у Київстара, у громаді не працює система оповіщення про сигнал «Повітряна тривога»

12.12.2023

За повідомленням начальника Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка, через збій у роботі мобільного оператора «Київстар» не працює система оповіщення про сигнал «Повітряна тривога» у деяких населених пунктах Київщини. Це стосується і Гірської громади.

Нагадаємо: в нашій громаді місцева автоматизована система централізованого оповіщення (МАСЦО). Вона під’єднана до обласної автоматизованої системи оповіщення і спрацьовує при оголошенні повітряної тривоги у Київській області.

За словами Руслана Кравченка, Київська ОВА вживає усіх заходів, щоб жителі області вчасно отримували інформацію про сигнал «Повітряна тривога».