![Чемпіонат України з регбі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1-225x300.jpg)
4 і 5 вересня в Одесі на стадіоні «Академія Спорту» пройшов чемпіонат України з регбі серед дітей 2010-2011 року народження. Команда «Пантери» з Гори зайняла почесне 5 місце серед 10 команд фіналістів.![Чемпіонат України з регбі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/7-225x300.jpg)
![Чемпіонат України з регбі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/7-225x300.jpg)
Навесні «Пантери» блискуче пройшли відбірковий тур і зайняли перше місце у Центральному регіоні. Крім команди з Гори, на чемпіонаті України цей регіон представляли ще Київські команди «Сокіл» і «Авіатори». Вони зайняли 7 і 9 місця відповідно. Таким чином, наші регбісти були найкращі серед усієї Київської області.
Наполегливі і тривалі тренування під керівництвом досвідченого тренера Олега Залізного дали очікуваний результат. Діти показали неймовірну, відмінну і якісну гру. Щиро вітаємо гравців і наставника!
Наступні змагання з регбі за кубок
посла Франції відбудуться 30-31 жовтня в Києві на стадіоні «Темп». Наша команда вже розпочала підготовку і сподівається на потужну підтримку.