Буревій у суботу спричинив багато пошкоджень у громаді

Буревій у суботу спричинив багато пошкоджень у громаді.
Внаслідок масового падіння дерев та пошкодження ліній електропередач 10 кВ, були повністю знеструмлені Ревне, Мартусівка, Затишне та частково – Гора.
28 жовтня ввечері електропостачання відновлене у Затишному, Мартусівці та Ревному.
Через часткове і тривале знеструмлення в Горі, там у вечір суботи та неділю (до подачі електроенергії) працювали Пункти незламності. Попити гарячого чаю та зарядити гаджети прийшли 12 осіб. Електропостачання у більшості будинків у Горі відновили в неділю ввечері.
Станом на 30 жовтня, без світла залишаються декілька приватних будинків у Горі, де сьогодні упродовж дня здійснюють ремонтні роботи.
Масове падіння дерев та гілля було на трасі між Горою, Мартусівкою і Ревним, на вулиці Лісовій та на кладовищі у Горі (намогильні споруди не пошкоджені). На вулиці Науки в Горі впале дерево пошкодило і заблокувало автівку.
Сильний вітер спричинив значне пошкодження покрівлі багатоповерхового будинку на вулиці Заводська в Мартусівці та приватного будинку на вулиці Полунична в Ревному. Наявні невеликі пошкодження покрівель приватних будинків і споруд у Горі, Ревному і Мартусівці.
Працівники КП «Горянин», муніципальної варти та пожежної охорони у суботу і неділю працювали у посиленому режимі, щоб максимально швидко ліквідувати наслідки негоди. Звільняли від дерев та гілля проїзд на трасі між Горою, Мартусівкою та Ревним. Прибирали дерева на Лісовій та на кладовищі в Горі. Звільнили заблоковану автівку на вулиці Науки. У селах громади забезпечували роботу артезіанських свердловин та каналізаційно-насосних станцій за допомогою генераторів.
Робота продовжується і сьогодні. Комунальники остаточно прибирають з узбіччя доріг впалі дерева та гілля, вже відновили покрівлю будинку у Мартусівці. На вулиці Полуничну у Ревному для відновлення покрівлі у суботу комунальники привезли дошку та плівку, а ремонт господарі здійснюють власними силами.
За повідомленням начальника з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Олександра Чабана та директора КП “Горянин” Миколи Дашивця.