Skip to content
2

Будівництво під контролем

08.09.2021

 

Будівництво під контролемСьогодні представники виконавчого комітету Гірської сільської ради разом з членами робочої групи по контролю за будівництвом об’єктів соціальної інфраструктури в с. Гора відвідали дошкільний заклад освіти «Берізка», Гірську школу I-III ступенів на 600 учнів і парк «Ошитківський».

Технічний директор ПАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» Анатолій Гаврилюк доповів, що протягом останнього тижня у садочку тривала покрівля даху – опади більше не потраплятимуть всередину будівлі. Також до кінця вересня підрядна організація обіцяє закінчити всі роботи з монтажу даху. Продовжується укладання облицювальної плитки на стіни, монтаж водопостачання, системи опалення і освітлення. Розпочали підготовку сходових маршів до укладання плитки.
Там де дах повністю накритий, провели дезінфекцію приміщень від цвілі хлорвмісними сполуками.Будівництво під контролемБудівництво під контролем

На будівництві Гірської школи I-III ступенів на 600 учнів тривають роботи з утеплення фасаду. Також підрядна організація вже закінчує роботи з облаштування даху.

Для цілодобового контролю за будівництвом об’єкту, що фінансується з ДФРР – на наступному тижні будуть встановлені онлайн камери.

У парку «Ошитківський» закінчують роботи з укладання тротуарної плитки. Проводять монтаж освітлення паркової зони.