Будівництво нового напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації від КНС в Ревному продовжать в 2022 році

20.01.2022

З 16 грудня 2021 року в Мартусівці розпочались роботи по будівництву нового напірного трубопроводу господарсько-побутової каналізації від КНС в с. Ревне до точки скиду біля с. Мартусівка. До кінця року виконавець ТОВ «Імпреза Девелопмент» відповідно до актів виконаних робіт, здійснив роботи на суму 2.65 млн. грн. Запланована загальна вартість будівництва складала 5.5 млн.грн. і кошти на це були виділені з обласного екологічного фонду. Але ці кошти не є перехідними, тому для продовження будівництва трубопроводу, на черговому засіданні депутати Київської обласної ради своїм рішенням виділять необхідну суму коштів у відповідній регіональній Програмі на 2022 рік.

Замовник будівництва – Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА продовжив угоду з ТОВ «Імпреза Девелопмент», тому після виділення коштів роботи продовжаться, проводити новий тендер необхідності немає.